Preuređenje parkirališnih mjesta

Na naš zahtjev su 2015. uređena parkirališna mjesta pored DZ “Runjaninova”

Poštovani,

naši članovi svoju djecu vode na tretmane defektologa i logopeda u DZ Centar, na lokaciji Runjaninova. Pored križanja Crnatkove i Runjaninove se nalazi 5 parkirališnih mjesta rezerviranih za osobe s invaliditetom. No, ona nisu napravljena na ispravan način, tj, nemaju odgovarajuću širinu propisana zakonom. Stoga nam je jako teško vaditi djecu iz automobila i stavljati ih u invalidska kolica jer ne možemo kolica staviti pored vrata auta zbog uskog parkirališnog mjesta.

Stoga vas molimo da taj problem riješite na odgovarajući način, tj da proširite veličinu parkirališnog mjesta. Molimo da nam pri tome ne smanjite broj parkirališnih mjesta.

Hvala unaprijed

OfficeFax_06585716_104926_11122014_1913

Leave a Reply

Your email address will not be published.